Rinnanaarme toitumine ja cipralex. 27.10.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere. Mul on hupothireoz - kasutan l thiroxin ja depression kasutan cipralex 15 mg. Oli rasedus kasutasin ka cipralex, praegu minu lapsele on 3 nadalat ja mina joon cipralex 15mg ja rinna toitumine. Oelge palun kas saab nii teha? Sunndisin last 36 nadalat.Lugupidamisega

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Soovitav n ravimeid rinnaga toitmise ajal mite võtta.
Pingeid ja depressiooni saab leevendada ja kõrvaldada paljude muude võtete-harjutustega.
Korralik uni, relax-harjutused, lapse vaatamise-hooldamise osas ka lähedaste abil puhkehetki võimaldada, soodajad joogid jne.

vt varasemid soovitusi-harjutusi ja kasutage teile sobilikke - siis tablette-antidepressante ei ole vaja võtta ja saate rahulikult-kartmata last rinnaga toita.

See on teisi aidanud, aitab ka Teid.
Olete Õnnelik, Teil Laps!
Rõõmsameelsust!
Jüri O.-M. Ennet