Terve mu keha väriseb? 12.10.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kui ma olen elevil siis terve mu keha hakkab värisema nagu mul oleksid külma värinad, kuid mul on täiesti soe. Kas oskate öelda mis võib olla selle põhjuseks?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Inimese kehaline ja psüühiline pool on omavahel tihedalt seotud ning aktiivselt teineteist mõjutavad. Kui inimesele koguneb psüühilisi pingeid tavalisest rohke, siis organism hakkab ise lahendeid otsima. Otsib ja leiab ja leiab lahendi keha kaudu. Siit ka lahendid. Kehalised harjutused, jalutuskäigud, ka kehaline treening vabastab pingetest ja need värinad kaovad.
Korralik uni ja sõbralikud suhted - väga hea. vt otsinguga Enneti palve, selle esimene samm on v.hea. Teen seda iga päev ja juba aastakümneid. Väga hea harjutus.
Harjuta ja kõik saab korda!
Jüri O.-M. Ennet