Ma ei saa aru. 25.07.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Ma ei tea kas see on imelik või ei. Aga ma aeg ajalt hakkan lihtsalt niisama naerma! Isegi kui põhjust pole! Lihtsalt naeran kõva häälega! Või hakkan ajama lolli juttu ja ma räägin seda nii tõsiselt et jäängi seda rääkima! Ma sellesuhtes olen Batman, onjuu. Aga superman ütleb ma pole Batman, samas äblikmees ütleb, et olen. Ma ise ka ei tea nüüd keda uskuda!
😕 Kusjuures isegi supermaniga juhtub sellis asju nagu muga.. Ämblimhest ma. Parem ei. Räägi

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Räägi sellest lähedastele.
Soovitav psühhiaatri juurde - annab rohtu-juhiseid, et need Ämblikmehed ja Batmanid pidevalt peas ei "ketraks".
Siis saab ka selle naeru kontrolli alla.
Alko ja narko - täielik ei.
Korralik puhkus, õige unerežiim.
Tallinnas valvearstid (Paldiski mnt 52) Psühhiaatriakliiniku Dispanseris - sealt alustada.
Kõik saab siis korda!
Jüri O.-M. Ennet