Sertralin 50mg 20.06.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Olen võtnud 1/4 zolofti ja tekkisid sellised ebameeldivad kõrvaltoimed nagu emotsioonitu olek, pearinglus, isutus, unetus, ebareaalsusetunne, südamekloppimine. Kas need on normaalsed kõrvaltoimed AD alustamas või peaksin katkestama. Oma psühhiaatriga ei ole võimalust ühendust võtta. Arst on öelnud, et sertraliin on suht leebe antidepressant ja kõrvaltoimeid tavaliselt ei esine. Võib-olla peaksin neid võtma koos xanaxiga 0,25 et katta kõrvaltoimeid? Antidepressandid olid välja kirjutatud ärevuse raviks.
Loodan Teie vastuse peale.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Arstirohu võtmisel peab enesetunne ja tervis paranema. Rohu annus peab õige olema, nn kõrvaltoimete korral annust vähendada. ... vajadusel arstirohtu muuta. Xanaxit ei soovita.

vt vastust eelnevale küsijale -
need printsiibid võtke repertuaari ja edu edeneb, rõõm suureneb, muremägi kahaneb ja Õnnepäike hakkab murepilve tagant välja tulema.
Õige rohi, õige annus, rohuga peab olukord paranema!
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet