Närvid,viha&enesetappu mõtted 22.05.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

olen muutunud agresiivseks lõhun asju teen endale haiget.ägestun väga ruttu.ja väga närviline olen.Alles hiljuti provotseeriti mind olin ka tarbinud alkohooli ja viskas silme eest mustaks ja viskasin inimesel auto akna sisse.Kardan ise juba oma käitumist.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1) Tänapäeva inimestel ongi paljudel juhtudel nii, et pingeid tekib palju-palju rohkem kui neid maandada jõuame.
Vaja neid stressis-pingest vabanemise võtteid siis muutma või "teise nurga alt" tegema. Kuula keha "häält" - organism ütleb täpselt ette, et see sobib ja see ei.
2) Terves kehas terve psüühika ja rahu. Seega keha kaudu psüühika probleeme lahendada, psüühika tugevdada.
3) Puhkus: igapäevane ja nädalavahetusel. Oskus ja julgus optimaalselt puhata. Une arvelt ei võta.
4) Päevik. Küsi endalt! Vasta ise! Praktiseeri-tee ise! Tegutse järjekindlalt ja Rõõmuga.
5) Ole Õnnelik - organism andis teada, et midagi on vaja muuta. Seega - muuda Eluviisi.
6) Leia endas oma Geniaalsus ja Positiiv ning kasuta seda, et Olla Ise!
7) Tabletid on abivahendid, harjutused on Põhivahendid! Tablett ei tee terveks, terveks teeb Tegutsemine.
Iga inimene on ainulaadne, isikupärane, omas valdkonnas andekas või isegi Geniaalne. Ole ja Tegutse!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet