Ebareaalne 20.05.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on juba väga kaua (umbes 2/3 aastat) olnud iga päevaselt tunne, nagu kõik on nii ebareaalne, nagu ma vaataksin enda liikumist ning tegemist pealt, väga jube on kõndida ning rääkida, kuna tundub nagu oleksin koguaeg unes ja mitte miski pole päris.Kas te saaksite anda nõu.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Nõu on selline:
1) räägi oma probleemist Kodustele ja ühiselt teete juba järgmised sammud;
2) psühhiaatri jutule - seal nii psühhiaater ja ka vajadusel psühholoog - uurivad ja annavad soovitusi;
3) arstirohtu annab-kirjutab psühhiaater. Väga head rohud olemas;
4) kõik tervisliku elamise soovitused tulevad kasuks, leia endale sobilikud ja tee neid;
5) uneaeg olgu piisavalt pikk. Puhkus taastab jõu ja kõrvaldab ebameeldivad tunded;
6) päevik - sinna pane oma plussid kirja ja saad neid siis edendada ja kasutada.
Igast murest saab üle!
Tegutse ja rõõmutse!
Jüri O.-M. Ennet