Modafiniil 25.04.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere
Küsimus puudutab toimeainet modafiniil.
Kas modafiniili tarvitamine võib põhjustada narkojoovet, näen et antud toimeaine on kantud narkootiliste ja psühhotroopsete ainete nimekirja?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Nimetatud nimekirja kantud ained on psühhotroopsed (psüühikale toimivad), psüühikas muutusi põhjustavad (ka nn joovet ning sõltuvust). Nimekirja rohud on eri-käitlemisega, eri tingimustele vastav, range kontrolli all.
Parimate tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet
tel 56 463 830