kas on vaja psühhiaatrit? 09.02.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Oli ohatis 1,5a.tagasi ravis kuuridega perearst+ igapäevane siis ravis neuroloog kuu ajalise 5x päevas + solumetroli tilguti,peale selle paremaks ei läinud jalgades laigud ja ja kaelas valu-halvemaks.Analüüse peale seda ei tehtud,kuid soovitati edasi võtta 1x päevas valtrxi.Enese tunne läks veel halvemaks!
Otsisin erekliinikust dermatoloogilt abi. (5-est 1 aitas).Tuli välja et raviti............... .......allergia,urtikaalia,duodeniit ja selgus analüüsides veel borrelioos.mis kajastus aasta tagasi perearsti analüüsides(ravi ei saanud) Tänu dermatoloogile olen elus ja läheb paremuse teele tasapisi,saan magada täiega,isegi seedimise sain tänu dermatoloogile korda.Allergoloog on veel ees.Perearstile ja neuroloogile pidime mitu korda analüüsidega tõestama,, et ei ole ohatist enam.Nüüd siis muud soovitust perearstill ei ole kui pean psühhiaatri juurde minema.Ise ma ei tunne et oleks vaja
Kas on vaja psühhiaatrit?
Kui inimene sünnist saati emotsionaalne,kas peab siis psühhiaatri juures käima?
Kas kalk,ükskõikne ja külm inimene ei peaks ravima ennast?

Ette tänades

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Allegoloog veel ees. Tema annab soovitusi.
Tavegyl igal juhul tuleb kasuks. 1mg õhtul
Rahustavad harjutuse, teed - igati soovitav. vt varasemad.
Psühhiaatri külastus hetkel vajalik ei tundu.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet