Kas võib olla ärevushäire? 29.01.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, mul süda kuidagi pinges ja tekib selline tunne päris tihti nagu minestaksin kohe, kas tegu on ärevushäirega?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1) Jalutuskäigud, kerge trenn.
2) Korralik puhkus, ine arvelt ei võta.
3) Non necere! Ei kahjusta. Iga tera tervise varasalve on kasuks.
4) Minu palve esimene samm (vt eelnevaid) vabastab pingeist ja reguleerib aju verevarustust - seega minestusi ei saa tekkida.
Naerata!
Jüri O.-M. Ennet