Diagnoosi täpsustus 27.01.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Vajasite minu diagnoosi täpsustust - diagnoosiks ongi lihtsalt skisofreenia ilma mingi lisata.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Koos raviarsti-psühhiaatriga saab psüühikahäire olemust-diagnoosi täpsustada.
Koos raviarstiga on vaja mõelda sellele, et need arstirohud, mida võtate ja võtma peab, et kuidas need lootele-rasedusele mõjuvad.
Koos naistearstiga ka temapoolsed nõuanded.
Mitu tarka pead tuleb ikka kasuks!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet