Vägistamine 11.10.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kui mul on kahtlus, et mind on lapsena vägistatud, siis kas on seda võimalik hüpnoosi või mõne muu meetodi abil kindlaks määrata?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Inimene elab olevikus ja vaatega tulevikku.
Mineviku pahed ja pahateod-kannatused ärgu segagu meie tänapäeva, meie tegemisi tuleviku suunal.
Käesolevad elusihid selgelt silme ette - milles olen andekas, milles geniaalne, kuidas oma võimeid edendada ja seeläbi endale oma suguvõsale ning Kaasmaalastele kasulik olla, oma tegemistest rõõmu tunda.

Terves kehas terve psüühika - see printsiip aitab.
Oled tubli, tegutse!

Jüri O.-M. Ennet