Antidepressantide (Salymbra) mõju silmanägemisele 23.01.16 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Minu silmanägemine on väga nõrk ning hetkel pole nägemise halvenemine pidama jäänud. Kuna minule määrati antidepressandid (Salymbra), siis mind huvitab, kas antud antidepressandid võivad minu silmanägemise halvemaks muutumist mõjutada või pigem antidepressandid ei mõjuta silmanägemist?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ravimipakendi infolehel neid mõjusid, kõrval mõjusid ei ole. Seega - võib võtta.
Variant, et mõne silmarohuga tekib mingi ebasoovitav toime, aga seda saab öelda silmaarst, kui selline seos on.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet