enesetapu mõtted , ja igasugused veel. 08.07.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere , nimelt on selline mure et 9kuud tagasi kuskil määrati mulle Tartu maakohtu poolt , arestipäeva karistuseks autoga sõitmise eest ilma juhtimisõiguseta .
Ja nüüdseks olen ainult karistitusest 2 päeva ära kandnud kuid ei suuda rohkem , käis ka seekord jälle kiirabi , varasemalt on sammuti käinud veenid läbi lõigatud nii tartu vanglas kui viru vanglas , armid kõik alles ja tekivad veelgi probleeme seoses arestimajas istumisega , kuhu peaks pöörduma et ei peaks sinna istuma minema ? kuna tõesti kardan enda pärast et teen liiga endale kuna seal ma ei suuda ise ennast enam talitseda lihtsalt sõidab peas katus ära .
Loodan saada ka vastust et teaksin kuhu edasi pöörduda
Aitäh

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Arestimajas on arsti võimalik kutsuda ja temaga rääkida. Vajadusel annab arstirohtu, mis veidi rahustab.
Kui kiirabi, mida nemad soovitavad?
Advokaat/kohtunik - palvekiri, et mingi alternatiiv nende poolt.

On teised selle arestikambriga hakkama saanud, saad ka sina! Depressioonimõtted näitavad, et teed nendest tehtud jamadest õiged järeldused, muidu süda ei valutaks ja mõtted krussis ei oleks.

Pikk elu eest ja korralikku elu võimalik siis kaua-kaua elada.
Kannatlikkust, saad hakkama!
Jüri O.-M. Ennet