Pikaajaline ravimi kasutamine 22.05.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,olen 54a.ja pöördun teie poole küsimusega.
22a.tagasi läks laste isa meie juurest ära ning kõik olid kannatajad.Kindlasti üsna tutav ,lugu.Siis käisin ise psühhiaatr juures ja ta pakkus välja ravimid.Hakkasin kasutama ja 9kuuga nagu kõik laabus .Aga vahetasin arsti ,erapraksise arst Liisi Graft Tartus ,tema juures olen tänaseni käinud.Aga vaevab üks küsimus ,kas kuidagi on võimalik ,sellest Rivotrilist 2ml.tulla välja olen 22a,võtnud ning päeval Citalopram10mg.Olen nõus ka haiglas võõrutus ravil olema.Ning kas saaks teie juures Tallinnas hakkata käima,kuna ma hakkan elama Tallinnas ,hetkel olen Belgias tööl.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tallinna tulles võtke ühendust, registreerida vastuvõtule saate juba kohe: tel 1900 (Ida-Tallinna Keskhaigla).
Lahendid olemas, aga kannatlikkust peab olema!
Tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet