ängistus 27.02.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

lisaks eelnevale küsimusele sooviks veel lisada. Koolis lähen pidevalt närvi iga väiksema asja peale ja viimasel ajal on olemine nii halvaks läinud, et tulen poole päeva pealt ära. Enamus vahetunnid veedan ma vetsus maha rahundes. Ma tunnen, et mul pole kellegiga sellest rääkida kuna Eesti pole see nii suur teema kui teistes maades ja palju (ka mu vanemad) ei tea suurt midagi sellistest haigustest. Lisaks on mul hommikuti raske tõusta,et kooli minna.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Juba täna räägi probleemist Esivanematele - mitu pead on ikka mitu.
Ütle, et pöördusid ka minu poole - näita eelnevat vastust.
Esivanemate mõistev suhtumine ja sinu aitamine on oluline. NAD AITAVAD SIND! ka psühhiaatri jutule saamisel!
Ühiselt saate sellest murest üle.
Parimat sulle soovides,
Jüri O.-M. Ennet