Tühi tunne ja tühja augu tunne peas. Inimese küljes rippumine- moraalselt ja seksuaalsetest huvidest. 01.02.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mul on tihtilugu tunne,et mu mõistus on mingi ajahetke ära. Ma kontrollin mitmeid kordi võõra mehe olemasolu FB ja tunnen tema vastu seksuaalset huvi mis panem mind ka selles suunas tegutsema. Oma mehega on väga väga väike seksuaalne tegevus.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tunded ja suhted tekivadki suhtlemisest ja sisemisest (moraalsest) mõõtkavast. Kui enda ja ühiskonnapoolsete mõõdikutega vastuollu ei lähe, siis tühjatunnet ei teki. Mõistuse äraoleku probleem on ka lai ja selle info põhjal ei oska küll midagi olulist soovitada. Kindel paarisuhe või hulgi, seda küll tabletiga korrigeerida ei saa.
Tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet