Kuidas saaks kontrollida oma psüühilist tervist 16.11.14 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Rahutus,emotsioonaalsus,paaanikahood,raevuhood,mõtted surmast,masendus,unetus.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaater aitab tabletiga (ravimiga),
ise tuleb harjutusi teha, elurežiimi muuta, enda eluhoiakut muuta. Psüühilist tervis saab kontrollida psühhiaatri juures.
Tervist tugevdada saab igaüks ise - sobilikku harjtust-õpetust kohe rakendada - ainult lugemine ei aita.
Sirvige minu raamatu "Väljavalitu" Tervisemaja peatükke, sealt teile sobilik rakendada enda eluskeemi.
Võimalusi palju, igaühele sobilik rada olemas.
Inimene on sotsiaalne olevus - suhtlemine, kaaskondsete aitamine, naerata, andmiserõõm.
Küsi endalt ja saate parima vastuse!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet