Rahustisõltuvus 10.03.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kuidas vabaneda rahustitest? Ma sain neid enne läbi kolmanda isiku. Diazepam. Kui alguses piisas mulle 1st, et olla täiesti rahulik ja isegi jäin magama, siis praeguseks on asi nii kaugel, et 1 leht läheb mul a´la 1,5 päevaga! 1x on mul diagnoositud kohanemishäired, siis kirjutati välja alphrazolam 0,5 ja Eslorex. Rahustid sõin ära ja alguses võtsin ka neid Eslorexe, kuid jätsin pooleli. See aasta diagnoositi mul depressioon ja kirjutati välja täpselt need samad rohud, kuid seekord Eslorex tegi mind nii totuks, et ma ei mäletanud enam mingi hetk oma lapse nimegi, rääkimata oma lollist olemisest, lihtsalt istud diivanil, midagi aru ei saa. Jätsin jälle Eslorexi ära. Tahan olla normaalne ja enesekindel jälle!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Narkoloogi juurde Wismari Haiglas või elukohajärgse psühhiaatri jutule.
Võõrutamine ja uuele elustiilile minek vajab psühhiaatri abi ja arstirohte.
Tegudele!
Jüri O.-M. Ennet