Tere, soovin abi 09.03.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, mul on ca 3 aasta jooksul olnud palju probleeme. Hetkel on asjad hakanud minema paremuse poole, aga tunnen, et täisväärtusliku elu elamiseks vajan abi (märksõnad: väike laps, isepäine elukaaslane, praeguseks võidetud vägistamis-juhtum, unehäired). Oleks tänulik abi eest!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaatri vastuvõtule.
tel 1900 ja Ida-Tallinna Keskhaigla liinis saab minu vastuvõtule registreerida.
Koos leiame lahendused.

Tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet