Surma kartus 09.08.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kardan surra, mida teha ?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tervist kontrollida, harjutamisega enda keha ja vaimu tugevdada, rõõmsameelselt tööl käia. Siis saabki elada 100+
Minul on see plaanis ja tegevused on raamatus "Väljavalitu" kirjas. Leidke sealt endale sobilikud Tervisemaja soovitused ja tehke neid.
Elusihid täpsustada ja nendega aktiivselt-loominguliselt tegeleda. ka koduste toimetuste osas. Uneeelsed rituaalid ja režiim. Rõõmsameelne kirjandus, vastavaölt teie huvidele. Psühhoregulatsioon õpetab pingeist vabanema.
Riigi ja rahva heolu edendamisele ka jõudumööda aktiivselt kaasa aidata - elame ju sotsiaalses keskkonnas ja see mõjutab meie Elutahet suurimal määral!
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet