Citalec´ist võõrutamine 09.11.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Küsimus siis selline: tarvitasin Citaleci u 8 kuud, tundsin end sel ajal üle pika aja TÕSISELT HÄSTI/RAHULIKULT, samas natuke ootasin, millal saaksin hakata ravimikuuri lõpetama, lootuses, et suudaksin end hästi tunda ka ilma abivahenditeta. Paar nädalat tasapisi võõrutamist, viimased kolm-neli päeva aga enesetunne nii halb, sest pea käib jubedalt ringi, tunne on nagu hõljuksin oma päevad lihtsalt mööda. Kas see võib olla võõrutusnäht ja kui siis kaua see niiviisi kesta võib? Tänu sellele hakkab taas tekkima ärevus, mõtted, et kaua ma nii edasi jõuan, see segab mu tööd ning igapäevatoimetusi?! Kohe mitte üldse ei taha langeda taas Citaleci eelsesse ellu...
PS! Vererõhuga kombes.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

AD, harjutused ja "uued prillid" . vt raamatust "Väljavalitu" ptk Enneti ristkülik diagonaaliga ja "uued prillid" raviprintsiipi.
AD-st üksi ei piisa - oplen seda juba kümme astat siin toonitanud.
Praegu võtke rohtu ja tehke harjutusi (Palve-Meditatsioon - esimene samm). Harjutusi tehes hakkab organism ise serotoniini jm olulist snteesima ja apteegist ei ole seda siis vaja osta. Harjutusi tehes AD vajadus väheneb ja siis ärajäämanähte ei teki.
Loe raamatut, mõtiskle, harjuta.
Jüri O.-M. Ennet