Kuidas leida erapsühholoogi 03.06.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olles 16-aastane, olen üsna kindel, et olen depressioonis. Sooviksin suhelda psühholoogiga nendel teemadel ja teada saada, millised probleemid mul täpsemalt on ja kuidas neist vabaneda.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tallinna ja Tartu Psühhiaatriakliinikute juures on ka psühholoogid. Sealt alustada. Murest-probleemist rääkida lähedastele - jagatud mure on ikkagi jagatud. Ja lähedased tunnevad Sind ju kõige paremini.
Mõõdukad kehalised harjutused (jalutuskäigud, soe merevesi-ujumine, jalgratas jne) aitavad pingeid maandada. Korralik puhkus on alati kiitmist väärt. Samm-sammult see tervis tugevneb. Päevik on suur abimees, et vigu liigselt ei kordaks.
Interneti otsinguga leiad vajadusel psühholooge.
Igast murest saab üle!
Jüri O.-M. Ennet