Foobia? 26.02.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Usun, et see pole küll haigus, aga tunnen, et peaksin seoses sellega midagi ette võtma, nimelt on mul selline probleem, et ma ei kannata kaklusi. Ükskõik kes peaksid teineteise peal vägivalda kasutama, ei suuda ma ennast kontrollida, ma lähen endast täielikult välja, jalad tõmbavad krampi ja hingamine raskeneb. Tihti olen ma nendele kaklustele vahele läinud, aga ma tunnen, et see on mulle endale ohtlik, aga samas ei suuda ma end tagasi hoida.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mina kakluste seltskonda ei satu!
Sellist seltskonda tuleb vältida või kui kuskil hakkab seda tekkima, siis varakult püüda see kavaluse-tarkusega ära hoida. Headus sünnitab headust ja sellest lähtuda.
Külvad headust, lõikad rõõmu!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet