Söögiisu vähenemine ja Flux 31.01.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere.
Mul sellene küsimus, nimelt ma olen mõnda aega tarvitanud FLUXI ning pole söögiisu. Kas see ravim võib olla põhjuseks?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Miks Flux on määratud? Milles probleem? ?
On antidepressante, millised söögiisu edendavad, seega isu pole probleemiks. Raviarstiga konsulteerida. Rohtude toimel palju individuaalsust ja mõnel võib see Flux isu vähendada, aga peab kaaluma ka muid võimalusi.
Raviarstiga nõu pidada.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet