Painavad unenäod 28.12.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!!!
Mu elus oli väga jube olukord, mis kestis pea 4 aastat ning siis tegin oma elu suurima otsuse ning nüüd on sellest 2 aastat möödas ja ma näen unes seda sündmust ja see ei anna mulle rahu. Miks inimesed näevad mõnda halba sündmust veel aastaid unes, kuigi see oli kõik ammu?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Aitab sellest probleemist-unenäost pihtimine mõnele väga usaldusväärsele inimesele, ...psühhiaatrile. Aitab ka selle pihi-loo kirjutamine paberile ning siis selle põletamine. Aitab selle loo rääkimine mõnele pargipuule või siis kivile. Minul on tööl enda ja patsientide jaoks umbes 25cm läbimõõduga mererannakivi - toimib hästi. Õhtul tarvitada rahustavat teed. Enne und minu Palve-Meditatsiooni harjutust.
Selliselt ta siis kaobki.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet