Õgimishood 13.08.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!

Minu naine kannatab õgimishoogude all, ta on probleemi endale tunnistanud, kuid ise ei tule sellega toime.
Interneti otsingute tulemusena leiab ta, et talle sobib antidepressant Flux.
Kuna meie elukoha kandis on pikad järjekorrad, küsingi, et kas esimesel visiidil kirjutatakse ravim välja? Kas visiite peab kordama?
Kui kiirelt saaks konsultatsioonile?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Sobib flux (fluoksetiin), sobivad ka teised AD-d. Õige rohu saab teada koostöös arstiga-psühhiaatriga. Visiitide arv on individuaalne - tähtis on juhiste täitmine, tagasiside, omavaheline koostöö arstiga ravi küsimuses (ka tel. teel).
Teiste tohtrite ajagraafikut ei oska öelda - helistage ja siis selgub.
Minu tel. 56 463 830 ja siis saab aja kokku leppida.
Tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet