Zoloft 07.02.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kas Zoloft aitab ravida sotsiaalfoobiat? Või on see vaid depressiooni vastu?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Zoloft aitab depressioonide vastu ja aitab ka sotsiaalfoobia korral.
Õige ravimi ja õige annuse määrab raviarst-psühhiaater. Sundhirmude-foobiate ravis vajalik ka enda kogu organismi tugevdamine. vt. varasemaid soovitusi ja harjutusi.
Arvutisüsteemides olid mingid tõrked, e-info ei jõudnud kohale ja seetõttu ka hilinenud vastus.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet