Depressiooniga sinisele lehele 29.12.09 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere
Kas depressiooni või närvivapustuse korral on võimalik jääda sinisele lehele? Ja kas pöörduma peab psühholoogi või psühhiaatri poole?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühholoog töövõimetuslehte ei anna. Psühhiaater vajadusel annab, perearst annab ka vajadusel. Töövõimetusleht on selleks, et töökoormus väheneks ja puhkamise osa suureneks. Rohud-soovitused sellele lisaks. Puhkus taastab kehalise ja psüühilise jõu.
Tervislikud eluviisid!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet