Hakkan lolliks minema vist 14.09.09 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Probleem järgmine - kardan, et teen oma lapsele liiga. Mul on kolm üliarmast last. Enne viimase lapse sündi oli probleem keskmise lapsega ja nüüd siis pisimaga. Armastan oma lapsi üli-väga. Nägin kord saadet, kus emad tegid oma lastele haiget ja see kummitab mind. Tean, et olen normaalne ja ei oleks lapsele haigettegemiseks võimeline aga kui jään oma beebit vaatama, raputab mind üles mõte, et võin talle liiga teha. Kardan seda tunnet, kuumlaine käib üle keha. Kas hakkan hulluks minema? milliseid harjutusi soovitate. Rohtu ei tahaks väga võtta.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Meil kõigil on olnud aegajalt sundmõtteid. Sellest saab lahti: korralik puhkus, töökoormuse jagamine, päevased lõõgastushetked, kallistused, jalutuskäigud.
Kasuks tuleb minu harjutus- õpetab psühhoregulatsiooni.
Arstirohtu vaja ei ole.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet