arevushaired 10.12.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,

tahtsin kysida et kas on voimalik et pidev palavik (3 nadalat) umbes 37,5 voib olla tingitud arevus hairetest. taielik energia puudus, vahest ei saa voodistki valja. pluss rohk ninajuurel, otsaees ja paremal pool peas. 2 nadalt tagasi hakkasin votma fluoxetine'i 20 mg ja siinusted on korras

tanan

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Põsekoopad, peretohtri juures kontroll, veri, ...
Võimalik on, aga eelnevalt uuriksin ikkagi kehalist tervist. See AD peaks selle ajaga juba toimima, kui see ärevushäirest on.
Muud tervislikud kombed igapäevaellu lülitada.
Iga terakene tervise varasalve on kasuks.
Teri korjama,
Jüri O.-M. Ennet