mure 01.07.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere olen20 aastane tartu neiu,ja minu probleem seisneb selles,et mu elu üha enam halveneb kuna mu ema suri ja mul pole keadgi ega midagi.ja möödus ema surmast 3 kuu kui mind vägistati see on väga raske kuna mul pole kedagi kellegile toetuda(ei tea mida teha ega ka seda mida tunnen)ma tahaksin kõikke unustada kuid ma ei saa kuna ootan talt last ja kardan et kui see laps sünnib võin hakata teda vihkama aga präegu tean seda et tema pole ju selles süüdi et mees nii loll on.ma ei tea mida teha olen segaduses äkki annate nõu

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Esimene käik olgu kohe naistearsti juurde ja kuulata tema mõtted-soovitused. Teine käik politseisse ja kirjutada ettekanne vägistamise kohta. Siis Valvepsühhiaatri jutule Tartu psühhiaatriakliinikus. Siis selguvad järgmised tegemised.
Apteegi vabamüügist saab rahustavat teed.
Tegutsege!
Parimat soovides,
Jüri O.-M: Ennet