Kevad koputab... 04.03.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!

Kevadega seoses mul selline asi, et kevad on ka südames, seal isegi rohkem kui õues. Üks minu püsiklient tekitab minus meeldivat rahutust ja tundus, et ta püüdis midagi saavutada. Saavutas ka, nüüd käime väljas jalutamas, esialgu. Ma ei tunne veel teda palju, aga ega muidu ju tundma ka õppida saa, kui ei suhtle, on ju? Asi selles, et ta käib mu tööruumis väga sagedasti ning mina ei saa siis tööd teha. Ta nagu segab, paneb südame kloppima, mõtte seisma ja käed värisema, nii et eile kukkusid kviitungid käest maha laua alla. On see normaalne? Nii on raske. Enne seda lähemat tutvust oli nagu keskendumine teine. Kas ma vajan midagi? Tegelikult olen üksi ja 33, olengi oma printsi otsinguil. Viimane aeg nagu. Tahaks nagu tööl rahulikult tööd teha, aga see meeldiv mees on töölolemise kaasnähtus viimasel ajal, sest tarbib meie teenuseid. Palun nõu, mul on vastutav koht, seni küll apsakaid pole juhtunud, sest enesekontroll on mul selles suhtes nagu olemas.
Tahaks häästi rahulik olla, aga selles olukorras on see kuidagi raske.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ta nagu segab, paneb südame kloppima, mõtte seisma ja käed värisema, nii et eile kukkusid kviitungid käest maha laua alla.
- Järgmine kord las tema aitab need kviitungid maast üles tõsta! Nii on toredam.
On see normaalne?
- Kui teile mõlemile see kaunikesti meeldib, siis ongi kombes, normaalne. Aga tööl olgu esiplaanil töö ja flirt jäägu teisele tasandile ja väljaspool tööd jällegi vastupidi.
Tegelikult olen üksi ja 33, olengi oma printsi otsinguil.
- Kui Prints kinno-kohtingule jms. ei kutsu, siis tuleb juht-ohjad oma kätte võtta ja ise aktiivselt tegutseda. Julge ei karda! Mänguliselt, rõõmsalt!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet