probleemid tervisega 14.01.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere
Olen 52 aastane naine. Ma tean, et mul on need naiste probleemid, aga see unetus, käte värisemine, iiveldus, masendus, minnalaskmine on mind ära juba tüüdanud. Olen selleks võtnud xanaxit, kui hoog peale tuleb, see aitab. Ma ei taha seda rahustit võtta, ka hormooravi ei tahaks. Olen püüdnud ise hakkama saada, aga iga kord see ei õnnestu. Isse olen sportilike eluviisidega, kodune elu on ka korras. Millest niisugune pinge.
Kõike head soovides S

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tehke seda minu harjutust - Palve-Meditatsioon. Xanaxi asemele rahustavad teed, ümisemine, kukla-kaela kerge harjamine massaažiharjaga.
tervislikud eluviisid alati kasuks.
Parimate tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet