depressioonihaigete tugi? 30.08.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!

Kas Eestis on olemas tugiühingut mis toetaks depressioonihaigeid ja nende pereliikmeid? Minu abikaasal diagnoositi krooniline depressioon juba 6 aastat tagasi. Vaatamata ravile ei ole see taandunud ja elades tema kõrval on olnud nii häid kui halbu aegu. Hea meelega kohtuks omasugustega ja jagaks kogemusi.

Helen

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Hetkel ei tea.
Olge eestvedaja ja pange asi käima. Klubi nimeks: Mureorust Rõõmumägedele.
Tegutsege, mõte asjalik,
Jüri O.-M. Ennet