ei saa öösel magada 02.04.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

aasta aega pole saanud korralikult magada, mingi sosin ja hääled on peas, mis lähevad järjest kõvemaks, mingid luulud tekivad, et tuba on mingeid värdjaid olendeid täis, ootavad et ma magama jääks et siis mind kuhugi ära tirida või minu asemele tulla, kui magama jään,siis ärkan sellepeale üles et keegi väänab mind seestpoolt. päeval kaob ka tihti normaalne maailm ära, kõik oleks nagu moonutatud, eriti helid. ei oska enam midagi endaga peale hakata

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Milline noorus? Millised elukombed (A.N.T.S. - alko, narko, toksilised, suits)? Millised haigused olnud ja on? Sellest tuleneb, et mida ja kuidas ravida. Ravimid olemas, soovitused ka. Unesoovitusi lugeda ja ka järgida. Minu harjutus.
Psühhiaatri vastuvõtule.
Tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet