Sotsiaalärevuse raviks arsti 08.03.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere
Olen lugenud Teie vastuseid punastamise kohta ja ka mul on sellega tõsiseid probleeme. Sooviksin pöörduda hea spetsialisti poole abi saamiseks, kuid ei oska pakutavate hulgast valida. ( ei taha ka kuhugi suvalsie juure minna, pärast on nii nagu need isehakanud hambaarstid Lasnamäel :) Äkki oskate Teie soovitada head spetsialisti, kellel sotsiaalärevuse raviga kogemusi? (ja kes asuks Tallinnas)

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Alustada elukohajärgsest Psühhiaatria-dispanserist. Seal tohtreid (mehi, naisi, nooremaid, keskeas ja vanemaidki) hulgi, ainult vali.
Rakenda-kasuta loetud tarkusi. Tervendada saab inimene ikka vaid ise. Tohtrid ja ravimid on vaid abilised.
Tegutseda, tegutseda, rõõmuga tegutseda,
Jüri O.-M. Ennet