depressioon ja valu südames 06.03.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, kuna ma ei olnud võimeline oma psühhiaatriga suhtlema ja puudub tema suhtes ka usaldus siis palun vasttust järgmistele küsimustele.
Kas depressiooniga kaasnev pidev ülepinge (füüsiline sisepinge) ja valu südames võib tekitada südame rikkeid?
Eelpool kirjeldatud valu ja pingega kaasneb iiveldus ja tohutu nõrkus. Arst kirjutas 20 mg Nycoflox'i hommikul ja 30 mg Remeron'i õhtul. Kas see on sobiv ravi ja kui kiiresti see need sümptomid kaotab? Endal on tunne, et rohkem ei jaksa.
Nagu juba öeldud oli arstil andmeid võrdlemisi napilt, kuna ma ei suuda inimesega otse suhelda.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Milline vanus, palju kehakaal? Kui keskkeas ja kehakaal ligi 90, siis see rohukogus võibolla sobilik. Kui kaal väiksem ja vanus noorepoolne, siis seda rohtu on PALJU. Pidage nõu raviarstiga.
Südamega seotud pingete korral annaksin Valocordin-Diazepam tilku. Aga tohter määrab.
Tervilikke eluviise soovides,
Jüri O.-M. Ennet