Paanikahood? 14.02.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,
Olen 26 aastane neiu, ning alates eelmise aasta 10. jaanuarist( Venna surmast) on mind piinanud vahetevahel hirmu ja ärevushood. MIna nimetaks neid ka paanikahoogudeks. kuna sellistel hetkedel tunnen hirmu millegi ees, mis võib juhtuda ja mida tegelikuses ei pruugi ollagi. Sooviksin teada, mida ma nende hoogudega peale hakkan ja kas ma pean neid kannatama või on selle vältimiseks ka mingeid abivahendeid?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

vt. varasemaid soovitusi ka ärevushäirete osas. Psühhiaater annab suuniseid ning arstirohtu, harjutused (viis rühma) ning uus hoiak (prioriteedi) - selline ongi see tervenemise rada.
Paanikahood on kõrvaldatavad!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet