kas paanika 31.12.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olen 25 aastane noormees. Mind piinavad pikemat aega unehäired. ÖÖsel ei saa magada. Selline väsimustunne, iiveldus ja masendus ei taha midagi teha. Kõik on vastunäidustatud.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Info jätab paljud "otsad" lahti.
Võimalik: a) unega seotud probleemid esikohal, b) see unetus on mõne muu asjaga kaasnev sümptom, c) töö- ja puhkerežiimi probleemid, d) varjatud depressioon ja sellest kõik muu tuleneb.
Psühhiaatri vastuvõtule ja asi selgineb.
Me ei saa pimesi ravima hakata, nagu ei tohiks saata inimesi ka ilma eelneva uurimiseta Guantanamo vangilaagritesse nö "terrorismivastasele ravile:" puuduvad olulised tõendid, puudub kohtueelne uuring, puudub kohtuotsus (selliselt eile raadio järjekordselt selgitas).
Guantanamos on asi hull, püstihull, aga Teiega same hakkama.
Vastuvõtule.
Eelnevalt ja kohe tervislikud eluviisid - loomulikult.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet