skisof 29.08.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

kuidas aru sada et kas mul võib olla skisofreenia ja millest selle tekke põhjus tuleneb...

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Oma mõttesegadusele saate selgitust psühhiaatri juues. Psüühika häiritust on igal normaalsel inimesel ja iga häiritus ei ole veel häire ja iga häire ei ole veel haigus ja iga psüühika haigus ei ole veel skisofreenia.
Psühhiaatri vastuvõtule saate selgitust.
Julgelt vastuvõtule!
Tervislikud eluviisid alati kasulikud, korralik puhkus alati oluline. A.N.T.S.-ust (Alkoholism, Narkomaania, Toksikomaania, Suitsetamine) hoidumine samuti.
OK! Ole Kaine!
Parimat soovides,
Jüri O.-m. Ennet