huvitav 16.06.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,
Olen siin juba mitu tundi teie huvitavat juttu lugenud, ja tekkis selline küsimus, et mis need paanikahäired on, mida üllataval kombel enamus inimesi põeb. Kas mingi uus kaasaja inimese haigus, mille on tublid ravimitootjad väljamõelnud, et Prozac ikka müüks?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Vanasti nö neuroosid, tänapäeval - ärevushäired (s.h. ka paanikahood).
Prozac jt AD on head ravimid ja sinna lisandub ka äri e neid pakutakse veidi "liigselt!"
Vaja ka muud siin Ilmamaal muuta, muidu jääbki Inimeseloom seda AD sööma.
Parimate tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet