Kumma juurde? 19.05.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! olen 20 a neiu. Olin 2a tagasi psühhiaatria haiglas,jätsin ravi tookord pooleli. Nüüd kus on sellest möödas 2a. tunnen ma et kõik on jälle pea peal,ma ei suuda ennast kokku võtta ega midagi teha,kardan kõike ja kõiki,olen pidevalt ärritunud ja närviline,ning pidevalt olen ärevil.
Kas ma peaksin pöörduma psühholoogi või psühhiatri poole ja kas üldse pean?
ette tänades,Teili

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Soovitan minna psühhiaatri juurde - seal eelnev info olemas ning saab sellest lähtuvalt ka edasi minna. Psühhiaatriakliinikus on ka psühholoogid ning tohter suunab sinna - vajadusel.
Psühhiaatri juurde!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet