mure 19.04.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere..on selline mure,et ma ei saa õhtuti magad kuna näen õudusunenägusid.. mis selle jaoks tuleks teha... võtan muidu rohtu päris mitu kuud aga pole aidanud...
olen 17 aastane neiu...

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Millist rohtu? Kes määras?
Rahustavad teed (apteegi käsimüügist) on head. Hea on soe dušš või soe jalavann õhtul. Õigel ajal magama ning päevamured paari sügava ohkega endast välja ohata. Unenägu saab ka "tellida", ilusaid-muinasjutulisi. Oma mure tuleks mõnele lähedasele ära rääkida. Tee mnu harjutust.
Tervislikud eluviisid on suuresti kasuks.
Igast murest saab üle, ka sellest!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet