tõsiselt mures... 19.04.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

... depressiooniga. Olen masenduses. Tööjuures tunnen, et mind aetakse lõksu ja hiljem naerdakse minu üle. Ei tee enam vahet, kes tuleb heaga või halvaga... Abi ei julge küsida seal kelleltki... OLen sulgunud endasse ja püüan naeratada ja kaitsta kõiki peale iseenda... APPI...

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tehke "sulgunud-sulud" lahti ning minge psühhiaatri jutule. Saate abi.
Siin varemalt toodud üld-rõõmustavaid-tervistavaid harjutusi võite juba kohe tegema hakata. Rääkige veidi sõbraga.
Kas töömured on ikkagi muretesemist väärt? Kas isiklikud sihid on enda tarbeks läbi mõeldud? Millised viis üllast eesmärki Te endale elus olete püstitanud? Mõtle ja tegutse!
Aga psühhiaatri jutule ka.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet