amitriptilliin 06.03.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,olen neelanud aasta jagu ad flux,nüüd psühhiaater tahab panna mind amitriptilliini võtma,flux oli pidevate peavalude tõttu ja et see ei aidanud,siis tulekski ravimit vahetada,miks see peaks just amitriptilliin olema,pidi mõjuma krooniliste valude puhul hästi...pea mul tõesti pidevalt valutab,aasta tagasi oli verevalandus ajus.
ette tänades anne

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Amitriptüliin on küll ka peavalude vastase toimega.
Mis ikkagi peavalude põhjus? Mida see insult endast kujutas? Või oli trauma?
Vaja lisaandmeid.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet