Ärevushäire ravi 03.03.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olen tarvitanud Remeron 15 poolteist kuud ärevushäire raviks.Kogu selle ravi vältel on pea nagu vati sees ja esineb ka kergelt pearinglus.Kuidas on võimalik määrata kas minu selline seisund on tingitud rohust või on ärevushäire liiga teinud.Ärevus on taandunud aga pea raskus püsib.Teen ka Teie harjutusi.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Inimesi on 50 kg raskusi, 60...110 kg. Tabletike on aga 15 mg. Järeldus - leida endale sobiv annus. Teie puhul annust veidi vähendada - leida sobib annus.
Olete tubli, et harjutusi teete.
Igast murest saab üle!
Saate ka sellest probleemist jagu, peaaegu oletegi juba saanud.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet