Seroqueli annustamine. 15.11.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Lp.dr. Ennet
Kas on mõeldav, et Seroqueli võiks võtta parema enesetunde nimel ainult kord päevas - s. o. õhtuti?
Ägedast psühhoosist on möödas ca 6 kuud ja luulud kadusid umbes 4 nädalaga ravimisel Zyprexaga ning hiljem Rispoleptiga, kuid kõrvaltoimete tõttu on katkestatud ravi eespoolnimetatutega.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kõik on võimalik kui seda juhendab ja soovitab Raviarst. Milline on annus?
Raviarst annab täpsed juhised, tema Teid tunneb.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet