Soovin rohust loobuda 17.10.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,
Olen tarbinud Remeroni15 üle 5kuu.Ise arvan,et võiks vaikselt otsi kokku tõmbama hakata ehk rohu võtmisest loobuda.Teen küll palju füüsilist aga kilod tulevad aina juurde,paljud riided on väikseks jäänud,samuti annab ikka pidev rohu ostmine ka rahaliselt tunda.See kõik tekitab jälle teistmoodi masendust.
Olen ravimi infolehelt lugenud,et päris päevapealt ei tohi ära jätta.Palun Teid väga,õpetage kuidas peaks õigesti rohust loobuma,kas enam igal õhtul ei võta või pean hoopis annust vähendama?
Oma arsti juurde ma enam minna ei soovi,kuna ta on kogu aeg väga tõre.Elan väikeses linnas ja siin pole arste väga valida,seepärast palungi väga Teie abi,loodan,et aitate mind.
Tänan

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Viige 10 päevaga annus nulli. Kaks õhtut 1/2 tabl., siis neli õhtut 1/4 tabl. ja ülejäänud õhtutel veel väike killukene.
Tehke muid harjutusi, sporti, suhelge! Kehakaal läheb korda.
Kõike head!
Jüri O.-M. Ennet