kriimud 02.10.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mul on selline kummaline mure. Nimelt on mul haiglane vajadus oma asju hoida. Uurin pidevalt, et ega mingeid kriime või midagi peale pole tulnud. Võõraste kätte ei julge üldse oma asju anda.
Koomiline on see, et mul on ka alkoholiga probleeme ja siis kõik see just kipubki juhtuma, mida ma kõige rohkem kardan. Absurdne olukord. Alko probleemiga tegelen hetkel aktiivselt

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui alko-pudeleid ei osta, siis nendele ka neid kriime ei teki. Kui alko-probleem lahendatud, siis saab ka teiste kriimudega konkreetsemalt tegeleda.
Ütlete, Nimelt on mul haiglane vajadus oma asju hoida. Vastus - hoidke "haiglaslikult" oma tervist. Alkost vabanemine on selleks esimene samm.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet