mis see on? 17.11.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Bipolaarne meeleoluhäire ? lugesin sellest. kas seda diagnoositakse ka eestis ? millise arsti juurde pean minema kui on kahtlused? elan järvamaal .

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Üliõpilasena ka lugesime-õppisime uusi haigusi ja panime endale kohe "diagnoosi".
Seisundit las hindab ikkagi tohter.
Bipolaarsete meeleoluhäirete küsimustega tegeleb psühhiaater ja ta diagnoosib, soovitab vajalikke ravimeid, annab muidki soovitusi.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet